14k Yellow Gold Scorpio Stud Earrings
0 out of 5
$180.99
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
This set of Scorpio Stud earrings is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & secures with push backs. These beautiful studs are hand crafted & such a beautiful piece for that scorpio in your life. Dont forget the matching necklace!
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Length : | 4.90 mm |
| Width : | 5.10 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Studs, |
| Width | 0.20 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.20 in |
Be the first to review “14k Yellow Gold Scorpio Stud Earrings” Cancel reply
Related Products
Earrings
14K Rose Gold Diamond Motif Faceted Huggie Earrings
0 out of 5
$245.99
These sweet and sophisticated 14K rose gold "huggie" hoop earrings feature a lovely diamond-shaped faceted...
Earrings
14k Two Tone Gold Earrings in Fancy Double Twist Style
0 out of 5
$365.99
Featuring two polished twisted and entwined hoops crafted in 14k white and yellow gold these...
Earrings
14k Yellow Gold 8.0mm Round CZ Stud Earrings
0 out of 5
$114.99
These stunning 8.0 millimeters round CZ sparklers make for a beautiful pair of stud earrings....
Earrings
14k Yellow Gold Paperclip Link Stud Earrings
0 out of 5
$138.99
These elegant 14k yellow gold earrings feature a stylish variation of a modern paperclip chain...
Earrings
14k Yellow Gold Polished Hoop Earrings (4x30 mm)
0 out of 5
$567.99
These timeless hoop earrings crafted in 14k yellow gold and measure 30 millimeters in diameter,...
Earrings
14k Yellow Gold Twisted Cable Oval Hoop Earrings
0 out of 5
$569.99
These large cable hoop earrings feature an oval silhouette and a bright finish. The popular...
Earrings
Two-Tone Twisted Wire Round Hoop Earrings in 10k Yellow and White Gold(3x20mm)
0 out of 5
$368.99
These hoop earrings feature an elegant pairing of twisted yellow gold and white gold wires....
Earrings
Two-Tone Wing Drop Earrings in 10K Gold
0 out of 5
$101.99
Two-tone drop earrings crafted in 10K gold featuring an intricate wing design and secured with...










Reviews
There are no reviews yet.