14k Two-Toned Yellow and White Gold Anklet with Textured Hearts
0 out of 5
$315.99
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
Playful textured circles in yellow and white gold adorn this eye-catching two-toned anklet. Anklet is 10 Inches long (adjustable from 9 inches to 10 Inches) and closes with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Chain Type : | Cable |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 0.05 in |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 10” | 1.7 grams |
Additional information
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Size | 10 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Adjustable&44;Fancy |
| Width | 0.05 in |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.7 gram(s) |
Be the first to review “14k Two-Toned Yellow and White Gold Anklet with Textured Hearts” Cancel reply
Related Products
Bracelets
14k Two Tone Gold Curb Chain Bracelet with Diamond Pave Links (9.50 mm)
0 out of 5
$3,479.99
Clusters of sparkling diamonds bring luxurious shine and contrast to a classic 14k two tone...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uncategorized
14k Two Tone Gold Diamond Hardware Bangle (3.00 mm)
0 out of 5
$1,242.99
This Diamond Hardware bangle is a unique addition to complete that certain style. Great for...
Earrings
14k Two Tone Gold Double Round Hoops
0 out of 5
$333.99
These Two-tone Double Round hoop earrings are the perfect unique & stylish design. These will...
Earrings
14k Two Tone Gold Earrings in Fancy Double Twist Style
0 out of 5
$365.99
Featuring two polished twisted and entwined hoops crafted in 14k white and yellow gold these...
Chains
14k Two Tone Gold Pave Curb Chain (12.18 mm)
0 out of 5
$12,912.99 – $13,987.99Price range: $12,912.99 through $13,987.99
This pave curb chain comes in 14k two tone gold and has a width of...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Earrings
14k Two Tone Gold Textured Triple Oval Shape Drop Earrings
0 out of 5
$403.99
A darling pair of earrings in a unique oval hoop style. These feature two slim...
Bracelets
14k Two-Tone Gold Fancy X Line Bracelet (4.80 mm)
0 out of 5
$766.99
The dynamic appeal of 14k white gold sparkle texture adds excitement to this two-tone bracelet....
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Necklaces
4.0mm 14k Two Tone Gold Reversible Omega Necklace
0 out of 5
$2,252.99 – $2,442.99Price range: $2,252.99 through $2,442.99
This reversible omega necklace is crafted in glistening 14k two-tone gold and has a width...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page














Reviews
There are no reviews yet.