14k Two Tone Gold Cross Pendant
0 out of 5
$374.99
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
This cross is crafted in two-tone 14k gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.5 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Height : | 1.97 in |
| Item Width : | 0.94 in |
Additional information
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.97 in |
| Item Width | 0.94 in |
| Approximate Weight | 2.5 gram(s) |
Be the first to review “14k Two Tone Gold Cross Pendant” Cancel reply
Related Products
Gold, Rings, Rings
14k Two Tone Gold Crossover Ring with Textured Leaves(1.50 mm)
0 out of 5
$245.99
Delicate, textured white gold leaves contrast and combine beautifully with this delicate 14k yellow gold...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bracelets
14k Two Tone Gold Curb Chain Bracelet with Diamond Pave Links (9.50 mm)
0 out of 5
$3,479.99
Clusters of sparkling diamonds bring luxurious shine and contrast to a classic 14k two tone...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Earrings
14k Two Tone Gold Double Polished and Textured Hoop Earrings
0 out of 5
$214.99
Designed, with double hoops in textured 14k white gold and polished 14k yellow gold...
Earrings
14k Two Tone Gold Earrings in Fancy Double Twist Style
0 out of 5
$365.99
Featuring two polished twisted and entwined hoops crafted in 14k white and yellow gold these...
Necklaces
14k Two Tone Gold Love Necklace
0 out of 5
$405.99
This necklace's message of "love" joins the classic beauty of yellow 14k yellow gold with...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Chains
14k Two Tone Gold Pave Curb Chain (12.18 mm)
0 out of 5
$12,912.99 – $13,987.99Price range: $12,912.99 through $13,987.99
This pave curb chain comes in 14k two tone gold and has a width of...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Earrings
14k Two Tone Gold Polished Hoop Earrings (3x20mm)
0 out of 5
$236.99
These timeless hoop earrings crafted in 14k two-tone gold and measure 20 millimeters in diameter,...
Pendants
14k Two-Tone Gold Fancy Cross Pendant with Diamond Cuts
0 out of 5
$290.99
Featuring, florally inspired aesthetics this cross pendant adorned with diamond cuts in a bead...













Reviews
There are no reviews yet.