14k Two Tone Gold Cross Pendant
0 out of 5
$281.99
- Description
- Additional information
- Reviews (0)
Description
This cross crafted in two-tone 14k gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.6 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Height : | 1.93 in |
| Item Width : | 1.05 in |
Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.93 in |
| Item Width | 1.05 in |
| Approximate Weight | 1.6 gram(s) |
Be the first to review “14k Two Tone Gold Cross Pendant” Cancel reply
Related Products
Pendants
14k Two Tone Gold Cross Pendant
0 out of 5
$290.99
This cross crafted in two-tone 14k gold. Product Details:Pendant Information : Approximate Weight...
Gold, Rings, Rings
14k Two Tone Gold Crossover Ring with Textured Leaves(1.50 mm)
0 out of 5
$245.99
Delicate, textured white gold leaves contrast and combine beautifully with this delicate 14k yellow gold...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bracelets
14k Two Tone Gold Curb Chain Bracelet with Diamond Pave Links (9.50 mm)
0 out of 5
$3,479.99
Clusters of sparkling diamonds bring luxurious shine and contrast to a classic 14k two tone...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uncategorized
14k Two Tone Gold Diamond Hardware Bangle (3.00 mm)
0 out of 5
$1,242.99
This Diamond Hardware bangle is a unique addition to complete that certain style. Great for...
Earrings
14k Two Tone Gold Double Polished and Textured Hoop Earrings
0 out of 5
$214.99
Designed, with double hoops in textured 14k white gold and polished 14k yellow gold...
Earrings
14k Two Tone Gold Double Round Hoops
0 out of 5
$333.99
These Two-tone Double Round hoop earrings are the perfect unique & stylish design. These will...
Pendants
14k Two-Tone Gold Diamond Cut and Baroque Inspired Cross Pendant
0 out of 5
$162.99
Magnificent, flourishes, in yellow tone borders the white hue textured center of this...
Bracelets
14k Two-Tone Gold Dual Wheat Chain Bracelet with Diamond Stations (3.75 mm)
0 out of 5
$671.99
Bar motif stations adorned with.02 ct diamonds accent this gorgeous dual wheat chain bracelet. Positively...
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page















Reviews
There are no reviews yet.